Novinky

Novinky

skoliaca miestnost Glassolutions
Aktivity spoločnosti

Glassolutions sa neustále venuje zavadzaniu WCM projektov v podobe tímovej spolupráce a pokladá WCM za hlavný pilier a kameň úspechu na našom náročnom trhu.

profesionál v skle
Aktivity spoločnosti

Byť odborníkom v skle a poradiť zákazníkom tak, aby odchádzali spokojní, nebolo nikdy ľahšie! Naša spoločnosť Vám ponúka unikátne školenia zamerané na tie najdôležitejšie fakty o skle, ktoré rozšíria nielen Váš obzor, ale taktiež pomôžu ponúknuť Vašim zákazníkom tie najideálnejšie riešenia, ktoré potrebujú vedieť, keď kupujú okná, dvere, priečelia a mnohé iné.

VUB Glassolutions
Napísali o nás

Investori častokrát spochybňujú tepelnoizolačné vlastnosti skla, keďže sa obávajú, že po rokoch výrazne stratia na svojej kvalite. Starnutím okien je možné, že percento inertného plynu v izolačných sklách klesne a tým sa zmení aj hodnota súčiniteľa prechodu tepla (Ug).

Ostatné

Stiahnite si našu novú brožúru „Kúpeľňové systémy“ a nahliadnite do sveta skla v kúpeľniach. V brožúre nájdete mnoho užitočných informácií, vrátane cenovej ponuky jednotlivých typov systémov.

 

Brožúra Kúpeľňové systémy (.pdf)

Projekty

Divízia Glassolutions Nitrasklo prichádza s novinkou, ocenenou prestížnym ocenením Red Dot Award za sklo na najvyššej úrovni. Ide o reliéfne vzorované sklo, inšpirovaného prácou luxusných materiálov, ktoré rozptyľujú svetlo a dodávajú pocit výnimočného súkromia. Jemnosť tohto modelu si vyžaduje extrémnu presnosť pri výrobe a predstavuje skutočné technologické majstrovstvo.

Aktivity spoločnosti

Komunikovať so spoločnosťou Glassolutions Nitrasklo už môžete aj prostredníctvom sociálnych sietí - -  Facebook a Youtube. Našu stránku na týchto sociálnych sieťach nájdete pod názvom Glassolutions Nitrasklo. Pozrite si čerstvé novinky, videá a fotky, súťažte s nami a informujte sa medzi prvými. Tešíme sa na každú otázku, nápady a vaše palce hore.

Aktivity spoločnosti

Divízia Glassolutions Nitrasklo sa v dňoch 6.-9.4.2016 zúčastnila na 37. ročníku výstavy CONECO. Aj tento rok ponúklo návštevníkom zaujímavé témy a novinky z oblasti izolačných, ako aj interiérových skiel.  Stojan s troma druhmi skla, vrátane Sage Glass, bol priamo pri stánku, takže sme záujemcom demonštrovali jednotlivé vlastnosti skiel.

Napísali o nás

V odbornom časopise Dom a byt 1-2/2016 si môžete prečítať zaujímavý rozhovor nielen o izolačných sklách s našim odborníkom Rastislavom Svečulom.

Prečítať si ho môžete tu:

V Nitraskle vedia riešenia pre nové okná aj pekné fasády

Projekty

V roku 2010 spoločnosť Saint-Gobain GLASS veľmi úspešne predstavila produktovú radu SGG COOL-LITE XTREME, trojitý strieborný protislnečný povlak so selektivitou väčšou ako 2. V súčasnosti uvádza na trh novinku SGG COOL-LITE XTREME 70/33 II, ktorý zodpovedá výkonnostným aj estetickým nárokom architektov. XTREME II je kaliteľná verzia, preto musí byť tepelne tvrdená.

Aktivity spoločnosti

Divízia Glassolutions Nitrasklo oslavuje tento rok 25. výročie vzniku. Hoci spoločnosť prešla mnohými zmenami a vývojom, stále predstavuje jednotku na trhu, ktorá prináša zákazníkom nielen vysokokvalitné izolačné sklá, ale taktiež ponúka jedinečné sklo do interiéru.

Významné míľniky v pôsobení Glassolutions Nitraskla

1991 – Vznik Nitraskla