Results

Dvere

Otvorte dvere bezpečnostným aj dizajnovým riešeniam od GLASSOLUTIONS.

Široká škála modelov sklenených dverí vytvára priestor pre mnoho dizajnových nápadov, od satinovaného a ornamentálneho skla, až po farebné sklo. Preneste dizajn a bezpečnosť do vášho interiéru prostredníctvom kvalitných sklenených dverí od GLASSOLUTIONS.

Vyberte si zo širokej škály modelov a vyhotovení tie produkty, ktoré vyhovujú vašim nápadom a požiadavkám. Sklenené dvere môžu mať rôzne vlastnosti, ktoré sa zvýšia súkromie a aj bezpečnosť.


Prehľad

SGG CONTRAFLAM

Protipožiarne bezpečnostné sklo SGG CONTRAFLAM uspokojí vysoké nároky na požiarnu ochranu a vyznačuje sa aj vysokou mechanickou pevnosťou.

SGG DIAMANT

Extra číre a transparentné plavené sklo ponúka vysokú svetelnú priepustnosť bez zelenkavého zafarbenia skloviny.

SGG MASTERGLASS

Rad ornamentných skiel SGG MASTERGLASS tvorí sedem rôznych dizajnov s geometrickými vzormi. Vďaka nim ponúka pocit súkromia aj nápaditú estetiku.

SGG MIRASTAR

Jednostranne priehľadné alebo úplne nepriehľadné sklo so zrkadlovým efektom je dizajnovou a odolnou alternatívou tradičného zrkadla.

SGG PARSOL

Dekoračné farebné sklo SGG PARSOL sa vyrába rovnakým spôsobom ako číre sklo. Architektom poskytuje širokú škálu možností pri navrhovaní interiérov.

SGG PLANICLEAR

Skvelú priepustnosť svetla a verné zobrazenie farieb umožňuje vysoká čírosť a transparentnosť inovatívneho skla SGG PLANICLEAR.

SGG SATINOVO MATE

Chemicky matované sklo SGG SATINOVO MATE rozptyľuje svetlo a zaisťuje tak pocit súkromia. Jeho sofistikovaný vzhľad ho predurčuje do obytných aj komerčných priestorov.

SGG SECURIT

Tepelne tvrdené bezpečnostné sklo SGG SECURIT je riešením pre bezpečné celosklenené fasády, dvere, zábradlia a priečky.

SGG STADIP PROTECT

Vrstvené sklo rôznych bezpečnostných tried v prípade rozbitia udržuje zvyškovú celistvosť sklenenej plochy, čím bráni prieniku predmetov a osôb.

SGG STADIP SILENCE

Akustické vrstvené sklo s bezpečnostnými vlastnosťami je účinným riešením zasklenia v hlučnom prostredí.

Výhody

Ďalšie vlastnosti

Použitie

Kombinácia skiel

Ďalšie detaily