Results

Dvere

Otvorte dvere bezpečnostným aj dizajnovým riešeniam od GLASSOLUTIONS.

Široká škála modelov sklenených dverí vytvára priestor pre mnoho dizajnových nápadov, od satinovaného a ornamentálneho skla, až po farebné sklo. Preneste dizajn a bezpečnosť do vášho interiéru prostredníctvom kvalitných sklenených dverí od GLASSOLUTIONS.

Vyberte si zo širokej škály modelov a vyhotovení tie produkty, ktoré vyhovujú vašim nápadom a požiadavkám. Sklenené dvere môžu mať rôzne vlastnosti, ktoré sa zvýšia súkromie a aj bezpečnosť.


Prehľad

SGG CONTRAFLAM

Protipožiarne bezpečnostné sklo SGG CONTRAFLAM uspokojí vysoké nároky na požiarnu ochranu a vyznačuje sa aj vysokou mechanickou pevnosťou.

SGG DIAMANT

Jedinečné číre sklo SGG DIAMANT má vynikajúce optické vlastnosti vďaka nízkemu obsahu oxidu železitého. To ho predurčuje na použitie do múzeí a obchodov, ale aj do interiérov domov.

SGG MASTERGLASS

Rad ornamentných skiel SGG MASTERGLASS tvorí sedem rôznych dizajnov s geometrickými vzormi. Vďaka nim ponúka pocit súkromia aj nápaditú estetiku.

SGG MIRASTAR

Chrómové polopriepustné zrkadlo SGG MIRASTAR je oproti bežným zrkadlám odolné proti vzdušnej vlhkosti.

SGG PARSOL

Dekoračné farebné sklo SGG PARSOL sa vyrába rovnakým spôsobom ako číre sklo. Architektom poskytuje širokú škálu možností pri navrhovaní interiérov.

SGG PLANICLEAR

Väčšia čírosť novej skloviny SGG PLANICLEAR prináša celý rad výhod. Predovšetkým je to vernejšie podanie farieb a väčšia priepustnosť svetla.

SGG SATINOVO MATE

Chemicky matované sklo SGG SATINOVO MATE rozptyľuje svetlo a zaisťuje tak pocit súkromia. Jeho sofistikovaný vzhľad ho predurčuje do obytných aj komerčných priestorov.

SGG SECURIT

Tepelne tvrdené bezpečnostné sklo SGG SECURIT je riešením pre bezpečné celosklenené fasády, dvere, zábradlia a priečky.

SGG STADIP PROTECT

Bezpečnostné vrstvené sklo SGG STADIP PROTECT je zložené z vrstiev skla a dvojitej PVB fólie z butyralu, ktorá udrží rozbité kúsky skla na mieste.

SGG STADIP SILENCE

Moderné akustické vrstvené sklo SGG STADIP SECURIT absorbuje nežiaduce zvuky, preto je určené všade tam, kde je treba tlmiť hluk prichádzajúci zvonku.

Výhody

Ďalšie vlastnosti

Použitie

Kombinácia skiel

Ďalšie detaily