Results

Školenie Profesionál v skle

Submitted by Sagar.Bhakta on Sob, 10/28/2017 - 11:56

Byť odborníkom v skle a poradiť zákazníkom tak, aby odchádzali spokojní, nebolo nikdy ľahšie! Naša spoločnosť Vám ponúka unikátne školenia zamerané na tie najdôležitejšie fakty o skle, ktoré rozšíria nielen Váš obzor, ale taktiež pomôžu ponúknuť Vašim zákazníkom tie najideálnejšie riešenia, ktoré potrebujú vedieť, keď kupujú okná, dvere, priečelia a mnohé iné.

Pre koho je školenie určené?

Saint-Gobain sa stal najväčším poskytovateľom produktov EPD so sklom

Submitted by Sagar.Bhakta on Uto, 08/01/2017 - 13:45

Saint-Gobain Building Glass Europe vydalo pre Glasstec 18 overených enviromentálnych deklarácií výrobkov (Environmental Product Declarations =EPD), ktorým pokrýva celý svoj sortiment a viac ako 165 rôznych konfigurácií zasklenia. Ide o najvyšší počet EPD navrhnutých výrobcom skla a jeho spracovateľom na trhu.

Novinka SGG COOL-LITE XTREME 70/33 II

Submitted by Sagar.Bhakta on Uto, 08/01/2017 - 13:42

V roku 2010 spoločnosť Saint-Gobain GLASS veľmi úspešne predstavila produktovú radu SGG COOL-LITE XTREME, trojitý strieborný protislnečný povlak so selektivitou väčšou ako 2. V súčasnosti uvádza na trh novinku SGG COOL-LITE XTREME 70/33 II, ktorý zodpovedá výkonnostným aj estetickým nárokom architektov. XTREME II je kaliteľná verzia, preto musí byť tepelne tvrdená. Povlaky XTREME sú určené na trhy, kde sú vysoké nároky na zasklenie s najlepším solárnym faktorom pri danej svetelnej priepustnosti.
Xtreme II je určený pre dvojsklá.

Nová Facebook stránka Glassolutions Nitrasklo

Submitted by Sagar.Bhakta on Uto, 08/01/2017 - 13:33

Komunikovať so spoločnosťou Glassolutions Nitrasklo už môžete aj prostredníctvom sociálnych sietí - -  Facebook a Youtube. Našu stránku na týchto sociálnych sieťach nájdete pod názvom Glassolutions Nitrasklo. Pozrite si čerstvé novinky, videá a fotky, súťažte s nami a informujte sa medzi prvými. Tešíme sa na každú otázku, nápady a vaše palce hore.

Kvapka krvi v Glassolutions

Submitted by Sagar.Bhakta on Uto, 08/01/2017 - 13:27

Dňa 11.10.2016 sa konal v priestoroch Glassolutions Nitraskla EHS deň (Environment-Health-Safety) , v rámci ktorého sa pripomenuli dôležité zásady pri ochrane životného prostredia, zdravia ako aj bezpečnosti pri práci. Na druhý ročník darovania krvi sa odhodlalo až  15 darcov, čím výrazne prospeli k záchrane ľudských životov. Okrem toho sa však pripomenuli zásady prvej pomoci, hasil sa požiar pomocou hasičskej techniky, no zamestnanci si mohli tiež vyskúšať simuláciu prevrátenia vozidla a zistiť zdravotný stav.

Konferencia Ticho, prosím zaujala nielen akustikov

Submitted by Sagar.Bhakta on Uto, 08/01/2017 - 13:24

Skupina Saint-Gobain, globálny líder na trhoch udržateľného bývania uviedla túto jeseň po prvý krát dvojicu odborných seminárov pre projektantov, architektov, stavebné firmy a ostatných profesionálov v stavebníctve. Na semináre, ktoré sa konali v Košiciach a Bratislave, dorazilo viac než 180 účastníkov. Téma seminárov sa zamerala na problematiku akustiky.

Glassolutions Nitrasklo oslavuje 25 rokov

Submitted by Sagar.Bhakta on Uto, 08/01/2017 - 13:20

Divízia Glassolutions Nitrasklo oslavuje tento rok 25. výročie vzniku. Hoci spoločnosť prešla mnohými zmenami a vývojom, stále predstavuje jednotku na trhu, ktorá prináša zákazníkom nielen vysokokvalitné izolačné sklá, ale taktiež ponúka jedinečné sklo do interiéru.

Významné míľniky v pôsobení Glassolutions Nitraskla

1991 – Vznik Nitraskla

1994 –Vznik Veniskla – veľkoobchodu so sklom, založeného spolu so Saint-Gobain Deutschland

 2012 – zlúčenie Nitraskla a Veniskla a vznik Saint-Gobain Glassolutions  Nitrasklo