Results

Školenie Profesionál v skle

Byť odborníkom v skle a poradiť zákazníkom tak, aby odchádzali spokojní, nebolo nikdy ľahšie! Naša spoločnosť Vám ponúka unikátne školenia zamerané na tie najdôležitejšie fakty o skle, ktoré rozšíria nielen Váš obzor, ale taktiež pomôžu ponúknuť Vašim zákazníkom tie najideálnejšie riešenia, ktoré potrebujú vedieť, keď kupujú okná, dvere, priečelia a mnohé iné.

Pre koho je školenie určené?

Školenie je určené všetkým výrobcom a predajcom okien, ktorí tak chcú získať výhodu oproti konkurencii. Vďaka širokospektrálnym znalostiam budete vedieť svojim zákazníkom lepšie poradiť, čím zvýšite svoju šancu na predaj.

Koľko trvá školenie a čo obsahuje?

Školenie trvá dva dni a skladá sa z desiatich tém.  Každá téma trvá približne hodinu a v prípade záujmu zahŕňame tiež prehliadku výroby.Koncept školení je stavaný na získaní bohatých vedomostí o izolačných sklách, ktoré zvýšia potenciál predaja Vašim zákazníkom. Dostatok času vyhradzujeme aj na otázky a diskusiu, do ktorých zahŕňame aj možné otázky vašich zákazníkov.

Témy, s ktorými sa na školení zaoberáme:

1. Sklo - história, súčasnosť, sklo na mieru

2. Tepelná izolácia

3. Vrstvené bezpečnostné sklá

4. Tepelne tvrdené bezpečnostné sklá

5. Teplý okraj izolačného skla

6. Budúcnosť znamená izolačné trojsklo

7. Zvuková izolácia pomocou skla

8. Protislnečná ochrana zasklením

9. Chyby izolačných skiel

10. Bezpečnostné a protipožiarne sklá na ochranu majetku a osôb

Kedy a kde prebiehajú školenia?

Termíny sa stanovujú individuálne, na mieru Vašich potrieb. Odporúčame absolvovať oba dva dni školení v priebehu jedného mesiaca.

Školenia prebiehajú v našej školiacej miestnosti na adrese Glassolutions, Levická 3, 949 01 Nitra. V prípade záujmu uskutočníme školenia aj vo Vašich priestoroch.

Koľko ma školenie vyjde?

Napriek tomu, že školením budú sprevádzať renomovaní odborníci v oblasti skiel, cena tohto druhu školenia je najnižšia na trhu. Našou prioritou je, aby zákazníci boli spokojní a dostatočne dobre informovaní predajcami a aby sa následne znížil počet reklamácií a zlých recenzií a zvýšil záujem o kvalitné sklá.

Cena školenia je 290 € po zdanení, v prípade, že na školenie prihlásite 3-4 zamestnancov, získavate 20% zľavu. V prípade 5 a viac zamestnancov 30% zľavu.

Komu sa mám ozvať?

V prípade záujmu o školenie píšte na alexandra.rummerova@saint-gobain.com alebo na skolenie.glassolutions@saint-gobain.com

Viac informácií o školení s presným harmonogramom a rozpisom tém nájdete v brožúre Profesionál v skle.

 

10/28/2015 - 11:56
Corporate