Results

Pochôdzne sklo

Jedinečný spôsob, ako odstrániť vertikálne hranice miestností.

Jednoduchosť skla pristane akémukoľvek interiéru. Sklenené schody a podlahové panely prinášajú bezpečnosť a dlhú životnosť v jednom. GLASSOLUTIONS vám vďaka nim ukáže novú nečakanú perspektívu a odstráni vertikálne hranice miestností. Kombinácia funkčnosti, transparentnosti a stability funguje aj vďaka rozmanitým typom skiel, farebnosti a stupňov priehľadnosti. 


Prehľad

SGG PARSOL

Dekoračné farebné sklo SGG PARSOL sa vyrába rovnakým spôsobom ako číre sklo. Architektom poskytuje širokú škálu možností pri navrhovaní interiérov.

SGG PLANICLEAR

Skvelú priepustnosť svetla a verné zobrazenie farieb umožňuje vysoká čírosť a transparentnosť inovatívneho skla SGG PLANICLEAR.

SGG SATINOVO MATE

Chemicky matované sklo SGG SATINOVO MATE rozptyľuje svetlo a zaisťuje tak pocit súkromia. Jeho sofistikovaný vzhľad ho predurčuje do obytných aj komerčných priestorov.

SGG SECURIT

Tepelne tvrdené bezpečnostné sklo SGG SECURIT je riešením pre bezpečné celosklenené fasády, dvere, zábradlia a priečky.

SGG SECURIT STADIP

Najodolnejšie vrstvené bezpečnostné sklo poskytuje okrem zvyškovej celistvosti v prípade rozbitia aj zvýšenú mechanickú pevnosť a odolnosť voči praskaniu vplyvom teplotného šoku.

SGG STADIP PROTECT

Vrstvené sklo rôznych bezpečnostných tried v prípade rozbitia udržuje zvyškovú celistvosť sklenenej plochy, čím bráni prieniku predmetov a osôb.

Výhody

Ďalšie vlastnosti

Použitie

Kombinácia skiel

Ďalšie detaily