Results

Priečelie

Antireflexné sklo ponúka maximálnu priehľadnosť bez odrazivosti.

Náš sortiment antireflexného skla znižuje odrazivosť viditeľného svetla a ponúka veľmi vysokú úroveň transparentnosti a veľmi nízku zostatkovú odrazivosť. Aby ste dosiahli antireflexný efekt, sklo musí byť potiahnuté na oboch stranách, čo vám umožní jasný pohľad z vnútra i vonku. Týmto je naša ponuka antireflexných skiel najlepšou voľbou pre obchodné priečelia a výstavné salóny, múzeá a vitríny, terasovité štadióny a panoramatické reštaurácie, televízne a nahrávacie štúdiá, zoologické záhrady a akvária.


Prehľad

COOL-LITE® SKN 154

SGG COOL-LITE SKN 154 a kaliteľný produkt SKN 154 II sú protislnečné sklá s veľmi účinným povlakom, ktorý je nanášaný metódou katódového rozprašovania v magnetronovej linke na číre sklo SGG PLANICLEAR.

Dynamicky ovládateľné sklo Sage Glass

SageGlass® izolačné dvojsklo alebo trojsklo, ktoré sa môže prostredníctvom veľmi nízkeho elektrického prúdu zmeniť z číreho na veľmi tmavé (a naspäť) bez bránenia výhľadu.

Protipožiarne bezpečnostné sklo - CONTRAFLAM

SGG CONTRAFLAM je číre protipožiarne bezpečnostné sklo, ktoré poskytuje odolnosť EI30-EI120.

Samočistiace sklo - BIOCLEAN ®

SGG BIOCLEAN - inovatívne sklo s jednoduchou údržbou a samočistiacou funkciou nechá prírodu, aby okná čistila sama a umožňuje tak svojim zákazníkom, aby sa tejto neobľúbenej činnosti z veľkej časti zbavili!

SGG ANTELIO ®

SGG ANTELIO protislnečné sklo vyrábané priamym, pyrolitickým, nanášaním kovového povlaku.

SGG Diamant®

DIAMANT je jedinečné extra číre sklo, ktoré vyniká atraktívnym vzhľadom a optickými kvalitami

SGG PLANICLEAR®

S väčšou čírosťou novej skloviny SGG PLANICLEAR (sklovina je menej zelenkavá) prichádza celý rad výhod a to predovšetkým vernejšie podanie farieb.

SGG STADIP PROTECT®

Bezpečnostné vrstvené sklá SGG STADIP a SGG STADIP PROTECT sa skladajú z dvoch alebo viacerých vrstiev skla vrstveného pomocou jednej alebo viacerých fóliou z butyral (PVB).