Results

Protislnečné sklo

Protislnečné sklá vám ponúkajú farebnú neutralitu a dokonale napĺňajú požiadavky architektov.

Súčasné zasklenia musia spĺňať náročné požiadavky – pri novostavbách je to najmä požiadavka na energetickú triedu A0 a súčiniteľ prestupu tepla okna Uw maximálne 0,85 W/m2K.

Protislnečné sklá majú skvelé tepelnoizolačné vlastnosti, vysoká priepustnosť svetla a nízky solárny faktor zároveň zaručuje minimálne prehrievanie interiéru.

Dosiahnite najlepšie vlastnosti vďaka našej ponuke dvojitého a trojitého zasklenia. Koeficient prestupu tepla okna zníži najlepší dištančný rámik na trhu SWISSPACER ULTIMATE, spoznajte jeho dokonalé tepelné vlastnosti.


  Prehľad

  SGG COOL-LITE SKN 165

  SGG COOL-LITE SKN 165 a kaliteľný produkt SKN 165 II sú protislnečné sklá s veľmi účinným povlakom

  SGG COOL-LITE SKN 176

  Farebne neutrálny charakter protislnečných skiel SGG COOL-LITE SKN umožňuje úplne prirodzené pôsobenie svetla ako vo vnútorných priestoroch, tak pri pohľade zvonku.

  SGG COOL-LITE SKN 183

  To najlepšie z denného svetla. Vysoko selektívna protislnečná ochrana.

  SGG COOL-LITE XTREME 60/28

  SGG COOL-LITE XTREME 60/28 a kaliteľný produkt 60/28 II sú protislnečné sklá nové generácie s veľmi účinným funkčným povlakom.

  SGG COOL-LITE XTREME 61/29

  SGG COOL-LITE XTREME 61/29 je protislnečné sklo novej generácie s trojitým strieborným povlakom. Predstavuje najúčinnejšie dostupné protislnečné sklo s vysokou selektivitou (pomer medzi svetelnou prestupnosťou a slnečným faktorom).

  SWISSPACER ULTIMATE

  Výhody

  Ďalšie vlastnosti

  Použitie

  CalumenLive

  Kombinácia skiel

  Ďalšie detaily