Results

Protislnečné sklo

Protislnečné sklá vám ponúkajú farebnú neutralitu a dokonale napĺňajú požiadavky architektov.

Súčasné zasklenia musia spĺňať náročné požiadavky – pri novostavbách je to najmä požiadavka na energetickú triedu A0 a súčiniteľ prestupu tepla okna Uw maximálne 0,85 W/m2K.

Protislnečné sklá majú skvelé tepelnoizolačné vlastnosti, vysoká priepustnosť svetla a nízky solárny faktor zároveň zaručuje minimálne prehrievanie interiéru.

Dosiahnite najlepšie vlastnosti vďaka našej ponuke dvojitého a trojitého zasklenia. Koeficient prestupu tepla okna zníži najlepší dištančný rámik na trhu SWISSPACER ULTIMATE, spoznajte jeho dokonalé tepelné vlastnosti.


  Prehľad

  SGG COOL-LITE SKN 165

  SGG COOL-LITE SKN 165 a 165 II sú energeticky účinné protislnečné sklá s vynikajúcou svetelnou priepustnosťou a tepelnoizolačnými vlastnosťami.

  SGG COOL-LITE SKN 176

  Interiér zaliaty svetlom aj pri pohľade zvonku a účinnú protislnečnú ochranu umožnia farebne neutrálne tepelnoizolačné sklá SGG COOL-LITE SKN 176/176 II.

  SGG COOL-LITE SKN 183

  To najlepšie z denného svetla. Vysoko selektívna protislnečná ochrana.

  SGG COOL-LITE XTREME 61/29

  SGG COOL-LITE XTREME 61/29 je protislnečné sklo novej generácie s trojitým strieborným povlakom. Predstavuje najúčinnejšie dostupné protislnečné sklo s vysokou selektivitou (pomer medzi svetelnou prestupnosťou a slnečným faktorom).

  SGG COOL-LITE XTREME 70/33

  Extrémne účinné protislnečné sklo

  SWISSPACER ULTIMATE

  Výhody

  Ďalšie vlastnosti

  Použitie

  CalumenLive

  Kombinácia skiel

  Ďalšie detaily