Results

SGG COOL-LITE XTREME 70/33

Extrémne účinné protislnečné sklo

SGG COOL-LITE XTREME 70/33 je najnovšia inovácia vo vysokovýkonných povlakoch proti slnečnému žiareniu. Tento povlak sa nanáša na SGG PLANICLEAR katodickým naprašovaním vo vákuu.

SGG COOL-LITE XTREME 70/33 ponúka najneutrálnejšiu estetiku a vysokovýkonnú solárnu kontrolu na trojitom striebornom produkte „na spevnenie“ s ďalšou výhodou dosiahnutia selektivity 2,12.


Výhody

SGG COOL-LITE XTREME 70/33 nastavuje nový štandard vo vysoko výkonnej solárnej regulácii, pričom si zachováva vynikajúcu neutrálnu estetiku spojenú s radom SGG COOL-LITE:

  • Vysoká priepustnosť svetla 70% pomáha maximalizovať denné svetlo - úzko spojené s vnútorným komfortom
  • Nízky solárny faktor len 0,33 pomáha znižovať chladiace zaťaženie budovy a potenciálne požiadavky na klimatizáciu
  • Vynikajúca hodnota U stredovej tabule 1,0 W/m2K, vďaka čomu je ideálna pre úsporu energie a lepšiu tepelnú izoláciu
  • Vysoký stupeň neutrality pri prenose aj pri vonkajšom odraze
  • Najneutrálnejšia povrchová úprava v rámci radu SGG COOL-LITE - SGG COOL-LITE XTREME 70/33 sa môže použiť na vytvorenie pohodlného vnútorného priestoru znížením prehrievania v lete a tepelných strát v zime, pričom si zachováva vedúcu neutrálnu estetiku na trhu.
Výhody SGG COOL-LITE XTREME 70/33

 


Špecifikácia

VIZUÁLNY KOMFORT

Veľmi vysoká svetelná priepustnosť vytvára jasnú, príjemnú atmosféru a vpúšťa do miestnosti dostatok svetla v akomkoľvek ročnom období.

TEPELNÝ KOMFORT

Znižuje zahrievanie miestnosti v porovnaní s tepelne izolačným sklom až o 5 °C.

ÚSPORA NÁKLADOV

Vynikajúca izolácia miestnosti výrazne znižuje náklady na vykurovanie v zimných mesiacoch. V letných mesiacoch umožňuje táto extrémne účinná protislnečná ochrana zvýšiť úspory za klimatizáciu.

VLASTNOSTI

Prevedenie Priepustnosť svetla TL [%] Solárny faktor (g-hodnota) Vonkajšia svetelná reflexia LRe [%] Hodnota Ug [W/m2.K] Selektivita
Izolačné dvojsklo SGG CLIMAPLUS, základná sklovina SGG PLANICLEAR 70 0,33 11 1,0 2,12
Izolačné trojsklo SGG CLIMATOP, základná sklovina SGG PLANICLEAR 63 0,31 13 0,6 2,02

 


Aplikácie

SGG COOL-LITE XTREME 70/33 je vybavené mimoriadne selektívnym povlakom proti slnečnému žiareniu pre použitie na komerčnom trhu:

  • Obchodné kancelárie - Môže výrazne znížiť solárne tepelné zisky v kanceláriách s veľkými presklenými fasádami.
  • Sektor zdravotníctva - Maximalizácia svetla pre zdravie a pohodu.
  • Vzdelávací sektor - Zvýšenie vnútorného komfortu na podporu vzdelávacieho prostredia.

Tento nový vysokovýkonný produkt sa ideálne hodí na použitie na fasádach alebo stropných zaskleniach v aplikáciách vyžadujúcich tvrdené alebo tepelne upravené sklo.


Manipulácia a opracovanie

Pre optimálny výkon a estetiku produktu musí byť SGG COOL-LITE XTREME 70/33 vždy tvrdené alebo tepelne opracované pred montážou do okna s dvojitým alebo trojitým zasklením.

SGG COOL-LITE XTREME 70/33 musí byť tiež odstránené z okraja a malo by byť umiestnené na čelnej strane jednotky s dvojitým alebo trojitým zasklením, aby dosiahlo čo najvyšší výkon.


CalumenLive

Použite novú aplikáciu CalumenLive – je intuitívna a úplne zadarmo. Stačí sa zaregistrovať a vstúpite do prostredia, ktoré vám pomôže rozlúsknuť váš problém.

CalumenLive CLIMATOP COOL-LITE XTREME 70/33

Dozvedieť sa viac o CalumenLive

 

CalumenLive

 

Páči sa Vám tento produkt?