Results

Sklo pre priečky

Funkčnosť a estetika v otvorenom priestore.

Zvukovo-izolačné priečky od GLASSOLUTIONS sú ideálne do kancelárií. Umožňujú prienik prirodzeného svetla a znižujú potrebu umelého osvetlenia. Sklenené priečky kombinujú funkčnosť a estetiku v akomkoľvek otvorenom priestore.

Vyberte si zo širokej škály modelov a vyhotovení tie produkty, ktoré vyhovejú vašim požiadavkám na súkromie aj akustiku.

 


Prehľad

SGG DECORGLASS

Číre aj farebné ornamentné sklá SGG DECORGLAS s vyrytým vzorom môžu obsahovať drôtenú vložku pre zvýšenie súkromia.

SGG DIAMANT

Jedinečné číre sklo SGG DIAMANT má vynikajúce optické vlastnosti vďaka nízkemu obsahu oxidu železitého. To ho predurčuje na použitie do múzeí a obchodov, ale aj do interiérov domov.

SGG MASTERGLASS

Rad ornamentných skiel SGG MASTERGLASS tvorí sedem rôznych dizajnov s geometrickými vzormi. Vďaka nim ponúka pocit súkromia aj nápaditú estetiku.

SGG PLANICLEAR

Väčšia čírosť novej skloviny SGG PLANICLEAR prináša celý rad výhod. Predovšetkým je to vernejšie podanie farieb a väčšia priepustnosť svetla.

SGG SATINOVO MATE

Chemicky matované sklo SGG SATINOVO MATE rozptyľuje svetlo a zaisťuje tak pocit súkromia. Jeho sofistikovaný vzhľad ho predurčuje do obytných aj komerčných priestorov.

SGG SECURIT

Tepelne tvrdené bezpečnostné sklo SGG SECURIT sa používa pre rôzne typy interiérových a aj exteriérových presklených dverí a zábradlí.

SGG STADIP PROTECT

Bezpečnostné vrstvené sklo SGG STADIP PROTECT je zložené z vrstiev skla a dvojitej PVB fólie z butyralu, ktorá udrží rozbité kúsky skla na mieste.

SGG STADIP SILENCE

Moderné akustické vrstvené sklo SGG STADIP SECURIT absorbuje nežiaduce zvuky, preto je určené všade tam, kde je treba tlmiť hluk prichádzajúci zvonku.

Výhody

Ďalšie vlastnosti

Použitie

Kombinácia skiel

Ďalšie detaily