Results

SWISSPACER WIENER SPROSSE

Vnútorné medziskelné priečky pre skvelý vzhľad historicky pôsobiacich okien s nízkymi tepelnými stratami. Ponuka farieb a povrchov korešponduje s dizajnom dištančných rámikov SGG SWISSPACER.

Vnútorné medzisklené priečky tiež známe ako DUPLEX od spoločnosti SWISSPACER umožňuje výrobcom okien vytvárať autenticky pôsobiace okná s vysokým výkonom. Toto riešenie je ideálne pre prémiové, historicky pôsobiace okná a je k dispozícii v najpopulárnejších farbách značky SWISSPACER. Duplex zlepšuje vzhľad okien a dodáva im vynikajúcu energetickú účinnosť.


Popis

Väčšina používateľov podceňuje negatívny účinok hliníkových medzisklených priečok v izolačných sklách. Pri použití duplexov SWISSPACER už nie je potrebné (inak štandardné) paušálne zvyšovanie hodnoty U (podľa normy EN 14351-1 až do 0,3 W/m2K). Duplex je vyrobený z rovnakého plastu s vysokou mierou izolácie ako teplé dištančné rámiky SWISSPACER. Vďaka tomu bráni vzniku tepelného mostu v izolačnom skle a udržiava vysokú mieru energetickej účinnosti.

Na rozdiel od hliníkových medzisklených priečok ovplyvňuje duplex od spoločnosti SWISSPACER hodnotu U v rámci okna iba mierne. Náš program energetickej úspory CALUWIN vám pomôže vykonať tieto výpočty a ukázať svojim zákazníkom energetickú účinnosť vašich okien.
 


Prehľad

S cieľom uspokojiť rastúci dopyt po oknách s tradičným vzhľadom rozširuje spoločnosť SWISSPACER ponuku: po uvedení duplexov s rozmermi 12 x 18 mm, 16 x 18 mm, 14 x 24 mm a 14 x 30 mm, ako aj nových krížových duplexov s poistkou proti klepaniu resp. hrkaniu môže teraz spoločnosť SWISSPACER svojim zákazníkom ponúkať nielen väčší sortiment výrobkov, ale aj lepšie možnosti pri spracovaní. 

Páči sa Vám tento produkt?