Results

Zábradlie

Bezpečné zábradlie ochráni a vnesie štýl do interiéru aj exteriéru.

Sklenené zábradlie nielen chráni, ale zároveň funguje ako výrazný dizajnový prvok v interiéri a exteriéri, a to vďaka širokému výberu tvrdeného a vrstveného skla. Zábradlie od GLASSOLUTIONS je vhodné pre akékoľvek aplikácie – od balkónu rodinného domu až po bezpečný pohyb po schodoch vo verejných priestoroch.


Prehľad

SGG DIAMANT

Jedinečné číre sklo SGG DIAMANT má vynikajúce optické vlastnosti vďaka nízkemu obsahu oxidu železitého. To ho predurčuje na použitie do múzeí a obchodov, ale aj do interiérov domov.

SGG PARSOL

Dekoračné farebné sklo SGG PARSOL sa vyrába rovnakým spôsobom ako číre sklo. Architektom poskytuje širokú škálu možností pri navrhovaní interiérov.

SGG PLANICLEAR

Väčšia čírosť novej skloviny SGG PLANICLEAR prináša celý rad výhod. Predovšetkým je to vernejšie podanie farieb a väčšia priepustnosť svetla.

SGG SATINOVO MATE

Chemicky matované sklo SGG SATINOVO MATE rozptyľuje svetlo a zaisťuje tak pocit súkromia. Jeho sofistikovaný vzhľad ho predurčuje do obytných aj komerčných priestorov.

SGG SECURIT

Tepelne tvrdené bezpečnostné sklo SGG SECURIT sa používa pre rôzne typy interiérových a aj exteriérových presklených dverí a zábradlí.

SGG SECURIT STADIP

Tvrdené sklo SGG SECURIT STADIP zodpovedá požiadavkám na bezpečnosť vďaka viacerým vrstvám skla a fólie, ktorá môže byť číra, matná alebo farebná.

SGG STADIP PROTECT

Bezpečnostné vrstvené sklo SGG STADIP PROTECT je zložené z vrstiev skla a dvojitej PVB fólie z butyralu, ktorá udrží rozbité kúsky skla na mieste.

Výhody

Ďalšie vlastnosti

Použitie

Kombinácia skiel

Ďalšie detaily