Results

Zábradlie

Bezpečné zábradlie ochráni a vnesie štýl do interiéru aj exteriéru.

Sklenené zábradlie nielen chráni, ale zároveň funguje ako výrazný dizajnový prvok v interiéri a exteriéri, a to vďaka širokému výberu tvrdeného a vrstveného skla. Zábradlie od GLASSOLUTIONS je vhodné pre akékoľvek aplikácie – od balkónu rodinného domu až po bezpečný pohyb po schodoch vo verejných priestoroch.


Prehľad

SGG DIAMANT

Extra číre a transparentné plavené sklo ponúka vysokú svetelnú priepustnosť bez zelenkavého zafarbenia skloviny.

SGG PARSOL

Dekoračné farebné sklo SGG PARSOL sa vyrába rovnakým spôsobom ako číre sklo. Architektom poskytuje širokú škálu možností pri navrhovaní interiérov.

SGG PLANICLEAR

Skvelú priepustnosť svetla a verné zobrazenie farieb umožňuje vysoká čírosť a transparentnosť inovatívneho skla SGG PLANICLEAR.

SGG SATINOVO MATE

Chemicky matované sklo SGG SATINOVO MATE rozptyľuje svetlo a zaisťuje tak pocit súkromia. Jeho sofistikovaný vzhľad ho predurčuje do obytných aj komerčných priestorov.

SGG SECURIT

Tepelne tvrdené bezpečnostné sklo SGG SECURIT je riešením pre bezpečné celosklenené fasády, dvere, zábradlia a priečky.

SGG SECURIT STADIP

Najodolnejšie vrstvené bezpečnostné sklo poskytuje okrem zvyškovej celistvosti v prípade rozbitia aj zvýšenú mechanickú pevnosť a odolnosť voči praskaniu vplyvom teplotného šoku.

SGG STADIP PROTECT

Vrstvené sklo rôznych bezpečnostných tried v prípade rozbitia udržuje zvyškovú celistvosť sklenenej plochy, čím bráni prieniku predmetov a osôb.

Výhody

Ďalšie vlastnosti

Použitie

Ďalšie detaily